Erkek Genç Odaları

Posted on by

Dekorasyon dünyasının en zorlarından biri erkek genç odalarıdır. Çünkü gençler memnun edilmesi bir miktar zor olabilirler. Aslında burada en yapılabilecek mantıklı hareket onların beğenebilecekleri şekilde beraberce oda dekore edilmelidir. Erkek genç odalarında genelde mavi, krem, kahve, yeşil gibi renkler tercih edilir. Lacivert ve beyaz beraber kullanılabilir. Diğer bir kaç renk beraber şekilde kullanılarak harika renklendiremeler yapabilirsiniz.

Erkek Genç Odaları

Öncelikle erkek genç odası dekorasyon örneklerine baktığınızda çok da koyu renklerin kullanıldığını pek görmezsiniz. Çünkü çocuğunuzun zamanının çoğu burada geçecek ve çok koyu renkler kasvet yaratabileceği için koyu renkleri tek başına kullanmak yerine açık renklerle kombinlemek çok daha mantıklıdır. Örneğin mavi ile beyazı beraber kulklanarak odada harika bir marin tarzı yaratabilirsiniz. Şuan erkek odalarında en trend dekorasyon şekli denizci tarzı ve marin tarzı odalar.

Bunun yanında onun hoşuna gidebilecek tarzda aksesuarlar kesinlikle kullanmalısınız. Ona hitap eden bir duvar kağıdı ile işe başlayabilirsiniz. Raflarında onun tarzını yansıtabilecek küçük biblolar onu mutlu edecektir. Müziğe ilgisi varsa bir gitar maketi erkek odasında çok güzel görünebilir. En güzel erkek genç odaları görseller için galerimizi gezebilirsiniz.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.