Ev Dekorasyonu Ürünleri

Posted on by

Ev dekorasyonu fikirleri

Yaşam alanlarınızda en önemli detaylardan biri hiç şüphesiz ev dekorasyonu ürünleridir. Bu nedenle özellikle evinizi yenileyeceksiniz ya da baştan başa yeni bir dekorasyon yapacaksanız en trend dekorasyon ürünlerini sizler için araştırdık ve derledik. Bu nedenle yazımızı okumanızı öneririz. Öncelikle evinizde yapacağınız bu değişimin kesinlikle trendlere uygun olmasına ve sizin zevkinize de hitap etmesini sağlamalısınız.

Ev Dekorasyonu Ürünleri

Ev dekorasyonu ürünleri demek aslında evinizi daha güzel ve daha sıcak bir ortama sokabilmek için kullanacağınız ufak ya da büyük detaylardır. Nedir bu detaylar? Öncelikle küçük aksesuarlardan başlayabiliriz. Öncelikle kendi tarzınızı ve evinizin dekorasyon çizgisini önceliklendirin ve daha sonrasında ev dekorasyonu fikirleri doğrultusunda hareket edin.

ev dekorasyonu fikirleri

Ev dekorasyonu örnekleri

Duvarlarda resim çerçeveleri

Son günlerde özellikle yabancı filmlerde çok fazla görmeye alışık olduğumuz bu durum bize de ciddi anlamda sıçradı. Çünkü duvarları resimlerle doldurmak son derece trend. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? Küçük ve beyaz resim çerçeveleri alıp içine en güzel anlarınızda çektirdiğiniz fotoğrafları koyup duvarlarınızı bu çerçevelerle süsleyebilirsiniz. Çerçeve kullanmayıp resimlerinizi hoş bir senkron oluşturarak duvarınızı süsleyebilirsiniz. Her iki şekilde de son derece şık bir dekorasyon şekli olacağından emin olabilirsiniz.

duvarlarda resim çerçeveleri

Duvar sticker modelleri

Duvarlardan devam ediyoruz. Eğer duvarlarınızda yeterli boş alanınız varsa duvar stickerleri kullanabilirsiniz. Çok güzel üç boyutlu duvar duvar stickerleri vardır bunları değerlendirebilirsiniz.

duvar stickerleri modelleri

Ev dekorasyonu örnekleri

Her zaman ve her noktada ev dekorasyonu örnekleri konusunda her zaman bir bilgi ve bir öneriye açık olun. Sık sık ev dekorasyonu hakkında araştırmalar yapmaya devam edin.

modern ev dekorasyonu örnekleri

Renkli çiçekler kullanın

Çiçekler canlı olsun ya da olmasın her zaman ev dekorasyonuna ayrı bir renk katar. Eğer bakmakla ilgili sorunlarınız varsa adeta gerçeğini aratmayan yapma çiçekleri evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Hatta duvar saksıları vardır, renkli renkli duvarlarınızı bu saksılarla da süsleyebilirsiniz.

renkli yapma çiçekler

Ev dekorasyonunda aydınlatmanın önemi

Öncelikle sarı ışık çok daha sıcak ve çok daha hoş bir hava yaratır. Bu nedenle tercih edeceğiniz ışık sarı şık olmalı. Bunun yanında ayaklı lamba da kullanmalısınız. Ayaklı lambalar da bulundukları ortama son derece şık bir hava yaratır.

ev dekorasyonunda aydınlatmanın önemi

farklı tasarım mobilyalar

Sıcak bir dekorasyon için ahşap tercih edin

Eğer ortamınızda daha sıcak bir dekorasyon istiyorsanız size önerimiz ahşap. Ahşap mobilyalar ve ahşap ağırlıklı dekorasyon parçaları çok daha sıcak bir hava yaratacaktır.

ahşap ev dekorasyonu

en güzel ev dekorasyonu örnekleri

Marin havası estirin evinizde

Eğer evinizde dört mevsim tatil havasını estirmek istiyorsanız evinizde tercih edeceğiniz renk ve mobilya seçimi turkuaz, beyaz ve koyu maviden yana olmalı. Örneğin turkuaz ve beyaz karışımı duvar boyası, açık mavi tonlarında koltuk ve mobilyalar ve aynı şekilde marin aksesuarlar.

marin ev dekorasyonu

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.