Halı Modelleri

Posted on by

Son günlerde kullanılıp kullanılmaması konusunda bazı fikir ayrımları olsa da dekorasyon firmalarının ve tasarımcılarının ortak kararları halı modellerinin kesinlikle kullanılması gerektiği yönünde. Çünkü halı odaya sıcaklık ve şıklık katıyor. Doğru model seçildiğinde ise dekorasyonda adeta bir tamamlayıcı oluyor. Son günlerin halı modellerine baktığımızda çok da büyük halıların kullanılmadığı, onun yerine orta sehpanın altına gelecek kadar orta boylarda halılar kullanıldığını görüyoruz.

Halı Modelleri

Her evin bir tarzı ve dekorasyon şekli vardır. Eğer modern tarzda döşenmiş bir eviniz varsa seçtiğiniz halıda buna uygun yani modern halı modellerinden olmalıdır. Son günlerin trend modelleri arasında deri halılar ve tek renk halılar geliyor. Bunun yanında renkli ve patchwork halı modelleri de oldukça popüler.

Klasik tarzda döşenmiş evler için de birbirinden güzel halı modellerini bulmanız mümkün. Klasik tarza en çok yakışan modeller ise sade ve tek renk olan modeller oluyor. Eğer mobilyanız ile uyumlu olursa kahverengiyi de değerlendirebilirsiniz. Sadece klasik döşenmiş bir odada patchwork halı modelleri çok uygun olmayabilir. Eğer bu iki zıt tarzı beraber kullanmakta ısrarcı olucaksanız renkli akseuarlarla beraber kullanarak uyumu arttırmaya çalışmalısınız.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.