Lambader Modelleri

Posted on by

Daha çok salon ve oturma odalarında tercih edilen lambader modelleri dekoratifliğinin yanı sıra aslında işlevselliği için tercih edilir. Çoğu zaman tek başına bir aydınlatma aracı olarak bile tercih edilir ancak bir sarkıt avizenin yaydığı keskin ışı yayamadığı için aydınlık ortamlardan hoşlananlar ikinci bir yardımcı aydınlatma aracı olarak tercih edebilirler.

ayaklı lamba modelleri

Ancak yaydığı hoş ve loş ışık sayesinde lambaderler bulundukları ortamlara son derece güzel bir hava katarlar. Eğer eviniz yeterli büyüklüğe sahipse normal aydınlatmanıza ilaveten illaki bir lambaderiniz olsun deriz. Daha çok salon ve oturma odaları için uygundur dedik ancak bu demek değildir diğer odalarda kullanılmaz. Yatak odalarına da çok yakışır lambaderler.

Modernlik ve estetik katan bu ayaklı lamba modelleri aslında pek çok dekorasyon tasarımcısı tarafından ev dekore edilirken illaki kullanılır. Unutmayın aydınlatma bir evin tüm havasını belirler. Bu nedenle her türlü aydınlatmayı mümkün olduğunca kullanmaya çalışın. Yaşanılan alanların güzelleşmesi demek sizin o alan içerisinde mutlu olmanız demektir.

Leave A Response

You must be logged in to post a comment.