Siyah Mobilya Dekorasyonu

Posted on by

Siyah oturma odası dekorasyonu

Son günlerde siyah mobilya dekorasyonu çok popüler oldu. Siyah bir çok kesim tarafından çok sevilirken, bazı kesim tarafından ise kasvetli ve iç karartıcı bir renk olarak görülüyor. Ancak dünya dekorasyon trendlerinde siyah kesinlikle kasvetli bir renk olarak görülmüyor, hatta tam tersine cool ve son derece tarz bir renk olarak görülüyor ve hemen hemen bir çok insan evinde siyaha yer veriyor.

Siyah Mobilya Dekorasyonu

Tüm dünyada dekorasyın dünyasında siyah fırtına gibi eserken ülkemize de uğramadan olmazdı elbette. Bu farklı ve kesinlikle tarz olan renk artık ülkemizde de dekorasyon dünyasında çok popüler.

Eğer siyahı seviyorsanız ya da eviniz son trend şekillerde dekore etmek ve stil sahibi tarz evler yaratmak istiyorsanız siyah mobilyaları değerlendirebilirsiniz. Örneğin siyah oturma odası dekorasyonu son günlerde kesinlikle çok popüler.

Ancak siyah mobilyalarla ilgili olarak tek sorun, eğer siyah mobilyayı odanızda çok ağırlıklı olarak kullanacaksanız aydınlık bir ortam olmayacaktır o odada.

siyah beyaz mobilya modeli siyah ev dekorasyonu siyah koltuk takımı

Siyah mobilyalar için dekorasyon önerileri

Genelde eğer siyahı seviyor ve siyahı mobilyalarınızda kullanmak istiyorsanız siyah mobilyalar için dekorasyon önerilerini çok iyi biliyor olmanız gerekiyor. Çünkü siyah bir mobilya çok risklidir ve mobilyanızı çok iyi seçmeniz, bunun yanında doğru şekilde doğru renklerle dekore etmeniz gerekir.

Siyah mobilyalar için dekorasyon önerileri siyah oturma odası dekorasyonu örnekleri Siyah oturma odası dekorasyonu siyah yatak odası takımı

Siyahın kapatıcılığını engellemek için hangi renklerle kullanmak gerekir?

Siyah sevilir ancak genelde ortamı daha dar, karanlık ve kasvetli göstermesinden çekinilir. Bunun önüne geçebilmek için komple siyah bir dekorasyon uygulamak yerine, siyahı doğru renklerle kullanmak gerekir.

Eğer siyah koltuklar seçtiyseniz koltuklarınızda aynı zamanda renkli minderler tercih edin. Siyah gümüş ve altın rengi ile çok güzel uyum sağlar. Evinizde aksesuar seçiminizi ya gümüş ya da altın renginden yana yaparsanız siyahın yanına bu renklerin ne denli güzel durduğunu göreceksiniz.

Siyahın diğer bir çok uyum sağladığı renk ise beyazdır. Hatta son günlerde siyah beyaz mobilya trendi oldukça yaygın. Bu nedenle oturma odanızda ya da salonunuzda kullandığınız siyah mobilyalarınızla beraber beyazı da kullanarak son derece şık bir dekorasyon elde edebilirsiniz.